Очікується, що про угоду офіційно оголосять найближчим часом. Раніше повідомлялося, що УАФ запропонувала фахівцеві трирічний контракт. Сьогодні у Будинку футболу у Києві відбулося офіційне представлення головного тренера національної збірної України, яким прогнозовано став Сергій Ребров.

• Долею календаря у вирішальному матчі зійшлися двоє претендентів на головний трофей «Надія» з Хорова та луцький «Любарт».
  • Загалом спритний хлопець виборов 5 нагород Лучанин, Марк Антоник брав участь у змаганнях з плавання «Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur» в м.
  • Легкоатлетка Дарія Шпак із Нововолинська посіла перше місце на Чемпіонаті України.
  • Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Нововолинськ …

Зінкевича Ігор Павлюк виграв прибережний Олімпійський чемпіонат з боксу у Польщі. Про це повідомила тренерка з боксу Юлія Семко. Спортсменка з Іванич Валерія Шептор отримала срібло в чемпіонаті України з вільної боротьби. Змагання відбулися ввечері 16-го березня у Полтаві, – повідомляють на сторінці … У Фінляндії завершився 41-й міжнародний турнір з боксу GeeBee.

«динамо» Повідомило Про Смерть Ще Одного Фаната На Війні З Росією

Волонтерський штаб Ангар та Луцькрада – долучилися до доброї справи. Маршрут учасників з вулиці Залізничної через проспект Волі до села Звірів, всьго 50 кілометрів. «В такий спосіб ми теж можемо показати свою силу духу і за будь-яких умов готові це робити, продовжувати збирати gs1football.com.ua і надсилати допомогу заради нашої перемо… Спортсмен з Володимира Максим Карп’юк став чемпіоном України зі стрибків в довжину. Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків … Легкоатлетка Дарія Шпак із Нововолинська посіла перше місце на Чемпіонаті України.

Нещодавно Літовченка прооперували з приводу запалення лімфовузла під пахвою. Після подальшого дослідження встановили діагноз – лімфома Ходжкіна. Збірна України з футболу провела перший офіційний матч під керівництвом Сергія Реброва. Синьо-жовті на виїзді зіграли другий тур відбору на Євро-2024 з Північною Македонією.

новини волині спорт

В обласному центрі Волині завершився футбольний турнір Volyn Cup 2023 серед дітей 2012 року народження, в якому взяло участь дванадцять команд з різних регіонів України. Проте переможцем став лише один колектив – «Зоря» з однойменного села неподалік Рівного. Переможним для українських легкоатлетів став виступ на турнірі Záhorácka Dvadsiatka, що відбувся в рамках Світового туру зі спортивної ходьби категорії Bronze у місті Борськи Микулаш (Словаччина). 17-го червня у Черкасах вихованка Володимирської ДЮСШ ім. Ангеліна Мелех виграла Чемпіонат України з боксу 2023.

03 березня відбулося урочисте відкриття турніру. При передруку публікацій з сайту назву джерела необхідно вказувати як «Інформаційне агентство ВолиньPost». Передрук дозволений тільки за наявності діючого гіперпосилання на сайт Інформаційного агентства ВолиньPost у другому абзаці. В обласному центрі Волині розпочався футбольний турнір Volyn Cup 2023 серед дітей 2012 року народження. Ігри стартували на стадіоні «Підшипник», а триватимуть змагання протягом трьох днів та закінчаться у неділю.

Ситуація На Фронті На Ранок 21 Червня – Генштаб Зсу

Штовхання ядра, метання молота і списа відбувалися на території грального поля ЛНТУ. У змаганнях взяли участь майже 20 спортсменів із Луцька та Рівного, яких розподілили на кілька вагових категорій – від forty до 80 кілограмів. Чимало з учасників уже ставали всеукраїнськими призерами. Відбувся спортивно-патріотичний захід «Спорт, що об’єднує нас» з нагоди Дня прикордонника України.

Йдеться про золото на дистанціях one hundred м на спині, 200 м на с… У 1992 році “Волинь” взяла участь у Чемпіонаті вже Незалежної України серед команди Вищої ліги, і посіла п’яте місце у другій підгрупі. У скарбничці любешівських спортсменів медалі за перші-треті місця.

Кримінальне провадження по ньому відкрили за будівництво заводу з виробництва штучної трави. Луцька велосипедистка Яна Беломоіна виступить на Європейських Іграх. Змагання маунтенбайкерів відбудуться 25 червня. Там буде розіграно нагороди в двох олімпійських видах крос-кантрі – чоловічій та жіночій особистих першостях. Зареєструйтеся на сайті, якщо у вас немає облікового запису на Волинських Новинах. Тернопільське вище професійне училище №4 доводить на практиці, що «Рух –…

Матеріали сайту призначені для осіб старше 21 року (21+). Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтесь правил (принципів) відповідальної гри. ФК «Грем’яче» з Острожчини з весни 2022 року не виступає в офіційних змаганнях. Натомість клуб долучається до численних благодійних турнірів і сам збирає та передає допомогу на фронт.